Proje Bilgileri

İcra Yönetim Programı

Programın sitesine ulaşmak için tıklayınız...DİJİTAL İCRA YÖNETİMİ (İcra Programı)
 İcra Yönetim programı pratiğe yönelik olduğu için diğer icra programlarında olduğu gibi takip türlerinden değil direk föy kartını doldurarak işlem yaparsınız. Föy kartını tam doldurduğunuzda ise gerek örnekleriniz gerekse diğer matbuu evraklar hazır hale gelmiştir bile. 

Faizlerin işletilmesi konusunda da oldukça esnek bir yapısı vardır. İster kademeli faiz isterseniz sabit bir faiz oranını faizin başlangıç tarihinden bitiş yada takip tarihine kadar işletebilirisiniz.

Programın esnek yapısı sayesinde hesaplanan bütün alanlara elle müdahale yapabilir ve düzenleme şablonları ile yazıcıdan çıktı almadan önce matbuu evraklarınızı ve örneklerinizi düzenleyebilirsiniz.

Föy kartınızı açtığınız anda takip türüne göre eğer yapmanız gereken bir işlem varsa sizi uyarır.Aynı anda hem TL hem döviz veya farklı dövizlerle takip açabilirsiniz. Yine borçludan tahsilat bölümünde de istediğiniz para birimine göre tahsil yapabilir takip çıkışı sonrası faizi döviz bazında işletebilirsiniz.

Hesap tarihi işlemleri ile föy kartının takip çıkışı sonrası asıl değerlerini değiştirmeden alacaklı veya borçluyu dosyanın gelecek günlerdeki durumu hakkında bilgilendirebilirsiniz.

Föy kartınızın yazıcıdan çıktısını aldıktan sonra aynen banka hesap cüzdanında olduğu gibi aynı karta ait alacaklıya verilen ve borçludan yapılan tahsilatlar ve diğer parasal hesap işlemlerini tarihi ile işletebilirsiniz. Böylece gereksiz kağıt ve kalabalık dosya bilgilerinden kurtulmuş olursunuz.

Resmi, Gayri resmi, alınan avans ve kesilen makbuzları ayrı ayrı tutabilirisiniz. Alacaklıya yapılan ödemeyi müvekkilinizse hemen onun bilgilerine de ekleyebilirsiniz.

Borçlunun taahhütlerini ve taahhüde bağlı diğer bilgileri tutabilirisiniz.

Yanınızdaki avukatlar ve diğer meslektaşlarınızın gerekli bilgilerini tutabilirsiniz. Böylece programı kullanırken avukatların bilgilerinin gerekli olduğu bölümleri kolayca doldurabilirisiniz.

Müvekkiliniz tüm bilgilerini tutabilir ve müvekkilinize bağlı tüm föy kartlarını ve bu kartlara bağlı parasal hesap durumunu öğrenebilirsiniz.

İcrada sıkça kullanılan bazı dilekçeleri de programda bulabilirisiniz. Bunlara tıklayıp MS Word de açabilir ve hemen doldurabilirsiniz.

Yıllık veya aylık süre, oran ve parasal değerler gibi ilgili sabitleri istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. (Bu değişiklikten eski takipler asla etkilenmez.)

İnfazı yapılmış olan dosyalarınız arşivlere kaldırabilirsiniz ve daha sonra arşiv listesi modülünden yıl yıl kontrol edebilir ve gerekliyse dökümünü alabilirsiniz. Yine bu modülde derdestlerinizin de kontrolünü yapabilir belirtmiş olduğunuz tarihler arası derdest dökümünüzü alfabetik olarak alabilirsiniz.

Ulaşmak istediğiniz kayıtları parametrik (birden fazla kritere göre sorgulama biçimi) olarak arayabilir ve buluna kayıtların yine dökümünü alabilirsiniz.